Púchov hodinovú presilovku v Pohroní nevyužil, obaja si rozdelili bod

Futbalisti Pohronia udržali o jedného menej bod proti Púchovu.
Futbalisti Pohronia udržali o jedného menej bod proti Púchovu.FB: FK Pohronie.
V piatkovej predohrávke 6. kola MONACOBet ligy privítalo Pohronie futbalistov Púchova. Hosťom nestačila na tri body ani časovo výrazná presilovka. Duel sa nakoniec skončil bez gólov 0:0.

Pohronie - Púchov 0:0

Pohronie bolo v tabuľke štvrté a doma stopercentné pred úvodným výkopom. Túto štatistiku chcelo potvrdiť najmä po tom, čo v Malženiciach v predchádzajúcom kole prišlo o tri body v 89. minúte po vyrovnaní Ahla. Púchovčania mali v nohách o kolo menej, ale iba s jedným víťazným zárezom. Aj preto sa nachádzali v spodnej časti tabuľky.

Neúplná tabuľka.
Neúplná tabuľka.Flashscore

Stretnutie ovplyvnila červená karta, ktorú videl už v 31. minúte futbalista z Gambie Kambi. Arbiter duelu 18-ročného mladíka poslal predčasne do spŕch po dvoch žltých kartách v priebehu dvadsiatich minút. Napriek tomu hostia cestu k prekonaniu brankára Juričku nenašli. Po troch domácich výhrach tak Pohronie remizovalo. Hráči Púchova na trojbodový zápis so Žilinou nenadviazali.