Al-Nassr ukončil desaťzápasovú sériu výhier, Al-Ittihad nestačil na Al-Ahli

Al-Nassr doma získal iba jeden bod.
Al-Nassr doma získal iba jeden bod.Profimedia
Futbalisti Al-Nassr remizovali v zápase 9. kola najvyššej saudskoarabskej súťaže s tímom Abha 2:2. Al-Ittihad doma podľahol hráčom Al-Ahli tesne 0:1.

Al-Nassr - Abha 2:2

Po dvoch prehrách na úvod aktuálneho ročníka najvyššej saudskoarabskej súťaže vyhral Al-Nassr desať súťažných zápasov po sebe, z toho šesť ligových. Túto sériu zastavil domácou remízou napriek tomu, že viedol 2:0. Presadili sa Otávio s Taliscom, ktorým asistovali Brozovič a Mané. Ešte pred prestávkou však z penalty znížil Bguir a o vyrovnanie sa počas druhej minúty nadstaveného času postaral Toko-Ekambi. Cristiano Ronaldo síce neskóroval, ale s desiatimi gólmi a piatimi asistenciami počas ôsmich stretnutí je najlepším strelcom súťaže.

Al-Ittihad - Al-Ahli 0:1

Súboj ťažkých saudskoarabských váh otvoril gólom po polhodine hry Kessié, pre ktorého to bol už štvrtý zásah po príchode do Al-Ahli, pričom v minulej sezóne strelil za Barcelonu len jeden. Vyrovnať síce mohol Benzema, ale jeho gól neuznal VAR.