Čaro nedobytnej pevnosti je fuč. Aston Villa prišla o domácu víťaznú sériu

Zaniolo sa postaral aspoň o bod.
Zaniolo sa postaral aspoň o bod.AFP
Futbalisti Aston Villy prišli o domácu víťaznú sériu v Premier League a nevyužili šancu ísť na čelo tabuľky. V piatkovom zápase 18. kola remizovali so Sheffieldom United 1:1. Ich prehru odvrátil vo ôsmej nadstavenej minúte Nicolo Zaniolo (24).

Aston Villa - Sheffield United 1:1

Villa vyhrala predchádzajúcich deväť domácich stretnutí vo všetkých súťažiach, pričom vo Villa Parku zvíťazila v Premier League v pätnástich dueloch v sérii od 4. marca. V piatkovom zápase v prvom polčase dominovala a súpera nepustila ani k jedinej strele, v druhej časti bola hra už vyrovnanejšia a v 87. minúte poslal hostí do vedenia Cameron Archer.

O deľbu bodov sa nakoniec postaral hlavou Zaniolo. Villa má na konte 39 bodov rovnako ako prvý Arsenal, no odohrala o zápas viac. Sheffield nazbieral iba deväť bodov a je predposledný.