Dvojgólový Woods vystrelil Nottinghamu tri body a naháňa Haalanda

ČTK
Radosť Chrisa Woodsa.
Radosť Chrisa Woodsa.Ryan Browne / Shutterstock Editorial / Profimedia
Nottingham zvíťazil v regionálnom derby s Leicestrom 3:1 v predohrávke 9. kola anglickej Premier League. Forest vyhrali druhýkrát v rade a posunuli sa na piate miesto neúplnej tabuľky.

Leicester - Nottingham 1:3

Zápas rozhodol v druhom polčase gólmi v 47. a 60. minúte Chris Woods, ktorý je aktuálne so siedmimi zásahmi druhým najlepším strelcom Premier League za Erlingom Haalandom (10) z Manchestru City. Leicester nenadviazal na predchádzajúce dva triumfy a nevylepšil svoju štrnástu priečku.

Hostia sa ujali vedenia v 16. minúte po góle Ryana Yatesa. Jediný gól nováčika strelil o sedem minút neskôr 37-ročný Jamie Vardy. Skúsený kanonier sa presadil proti 28. z 32. súperov v najvyššej súťaži, ktorým čelil. Celkovo má v lige na konte 140 gólov.