Podbrezová proti Slavii vyhrávala, nakoniec dostala štyri góly

Podbrezová odohrala zápas s kvalitným súperom.
Podbrezová odohrala zápas s kvalitným súperom.FK Železiarne Podbrezová
Futbalisti Podbrezovej prehrali v piatkovom prípravnom zápase proti Slavii Praha 2:4. Stretnutie sa odohralo v rakúskom mestečku Rohrbach, kde sú oba celky na sústredení.

Podbrezová - Slavia Praha 2:4

Favorita poslal do vedenia už v siedmej minúte Wallem, ale Bajza chytil niekoľko dobrých šancí Slavie, a tak prišiel pred prestávkou nečakaný obrat. Najskôr si prihrávku Smékala v úniku zrazil do vlastnej brány Chaloupek a potom sa ten istý futbalista nechal až príliš jednoducho obísť Juritkom, ktorý skóroval.

Druhý polčas každopádne patril pražskému tímu, postupne sa presadili van Buren, Pech a Botos. Na strane Slavie nastúpil aj slovenský futbalista Tomič, jeho krajan Schranz má po Eure voľno. Podbrezová sa na sústredení v Rakúsku predstaví ešte v piatok proti domácemu Wolfsbergeru.