Červená karta pre Suslova a Verona tvrdo pykala, Juve je novým lídrom Serie A

Tomáš Suslov bude chcieť na duel s Comom čo najskôr zabudnúť.
Tomáš Suslov bude chcieť na duel s Comom čo najskôr zabudnúť.Davide Casentini / Ipa Sport / Zuma Press / Profimedia
Futbalisti Hellasu Verona prehrali v nedeľnom stretnutí 6. kola Serie A na pôde Coma 2:3. Nováčik najvyššej talianskej súťaže využil početnú výhodu, keď v 64. minúte dostal za stavu 1:1 druhú žltú kartu v zápase Tomáš Suslov (22). Turín prvýkrát v sezóne prehral a na čele tabuľky ho vystriedal Juventus.

Como - Verona 3:2

Prvú žltú dostal Suslov iba tri minúty predtým, ako ho hlavný arbiter vylúčil. Do zostavy sa vrátil po zranení a dvoch zápasoch, ktoré vynechal. Rovnako ako jeho krajan a spoluhráč Ondrej Duda. Do stretu naskočil od úvodu druhého polčasu. Dva góly Coma strelil Patrick Cutrone, vrátane kľúčového na 2:1 v 72. minúte.

Najzaujímavejšie štatistiky.
Najzaujímavejšie štatistiky.Opta by StatsPerform

Cutrone sa zároveň zapísal do histórie Coma, keď ako prvý hráč klubu od roku 2003 strelil viac ako gól v jednom vystúpení. Predtým sa to podarilo Amorusovi proti Bologni. Hellas po solídnom vstupe do sezóny prehral tretí duel za sebou. Nováčik ťahá trojzápasovú sériu bez prehry a dvoch výhier v rade.

Neapol - Monza (20:45)