Haraslín pri vysokej výhre skóroval aj asistoval, Plzeň nedala šancu Zbrojovke

Lukáš Haraslín odohral veľmi dobrý zápas.
Lukáš Haraslín odohral veľmi dobrý zápas.Profimedia
Futbalisti Viktorie Plzeň zvíťazili v stredajšej dohrávke 4. kola najvyššej českej súťaže nad Zbrojovkou Brno jednoznačne 4:0. Sparta Praha rovnakým skóre zdolala Slovácko.

Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 4:0 (1:0)

Góly: 54. a 77. Chorý (druhý z 11 m), 24. Vlkanova, 89. Bassey

/E. Jirka hral do 80. minúty, R. Dedič a brankár M. Tvrdoň sedeli na lavičke - R. Matejov hral do 46. minúty/

Plzeň potvrdila prvé miesto v tabuľke, druhá Slavia Praha na ňu stráca už štyri body. Dvomi gólmi sa prezentoval útočník Chorý, raz sa presadili Vlkanova a Bassey.

Sparta Praha - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)

Góly: 9. Sadílek, 30. Čvančara, 65. HARASLÍN, 89. Karabec

/L. Haraslín hral do 67. min, D. Holec sedel na lavičke - M. Tomič celý duel a uvidel ŽK, P. Šimko nastúpil v 78. min/

Slovenský futbalista Lukáš Haraslín skóroval v drese Sparty Praha a pomohol k triumfu 4:0 nad Slováckom. Nastúpil v trojčlennom útoku a v 65. min zvýšil na 3:0. Pridal aj asistenciu. Sparta je v tabuľke tretia s odstupom deviatich bodov od čela tabuľky.