Po debakli nasledovala odplata. Chromiak s gólom a asistenciou pri triumfe Ontaria

Chromiak si otvoril strelecký účet v novom ročníku.
Chromiak si otvoril strelecký účet v novom ročníku.Christian Petersen / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP
Martin Chromiak (22) si pripísal prvé kanadské body v novej sezóne AHL. Presným zásahom i asistenciou sa podieľal na výhre Ontaria, ktorú v záverečnej minúte zápasu vybavil dvojgólový Samuel Helenius (21).

Ontario - San Jose 4:3

Necelých 24 hodín po domácom debakli 0:5 od San Jose nastúpilo Ontario znovu proti tomuto súperovi. Prvé meno smerovalo na streleckú listinu po 93 sekundách, skóre otvoril Madden, ktorému asistoval Chromiak. V druhej minúte prostrednej časti už však bol stav 1:3. O pár chvíľ to zmenil slovenský útočník, ktorý znížil na rozdiel jediného zásahu.

Následne sa dlho nič nemenilo a vyzeralo to na druhú prehru hostiteľa, ale v záverečných momentoch sa o slovo výrazne prihlásil Helenius. Fínsky útočník najprv v 59. minúte vyrovnal na 3:3, aby 34 sekúnd pred koncom strhol vedenie na stranu svojho tímu a zaručil mu víťazstvo.