Michalovce vrátili Košiciam prehru z Tatranského pohára, forma Petráša nestačila

Michalovce zdolali Košice.
Michalovce zdolali Košice.TASR - Roman Hanc
Hokejisti Michaloviec vyhrali v stredajšom prípravnom zápase nad Košicami na domácom ľade hladko 4:1 a oplatili im nedávnu prehru z Tatranského pohára (1:3).

Michalovce - Košice 4:1

Oceliari začali lepšie, pretože útočník Šimon Petráš sa presadil vo štvrtom stretnutí po sebe, ale následne dokázala Dukla otočiť skóre. Michalovce zabrali hlavne v presilovkách, počas ktorých strelili tri góly a jeden pridali v oslabení.

Ešte do prestávky vyrovnal obranca Jakub Meliško, skóre otočil Daniil Fominych. Filip Vašaš zvýšil náskok a konečný výsledok uzavrel sekundu pred koncom druhej tretiny Kaspars Daugavinš. Pre oboch súperov to bol posledný prípravný duel, pričom sa proti sebe postavia hneď v 1. kole Tipos Extraligy.