Slovan vďaka gólom letných posíl zdolal Brno, Zvolen nestačil na Olomouc

Zvolen sa gólu proti Olomoucu nedostal.
Zvolen sa gólu proti Olomoucu nedostal.HKM Zvolen
Hokejisti Zvolena prehrali vo štvrtkovom prípravnom zápase na ľade Olomouca 0:2. Slovan Bratislava po nájazdoch zdolal Brno, medzi strelcov sa zapísali výlučne letné posily.

Olomouc - Zvolen 2:0

Zvolenčania odohrali už druhý prípravný zápas. Zatiaľ čo v prvom zdolali Porubu, tak tentoraz nestačili na účastníka najvyššej českej extraligy. O víťazný gól sa postaral v 54. minúte počas presilovej hry Peter Musil, poistku do prázdnej brány pridal Lukáš Klimek. Olomouc tak otvoril prípravu úspešne. Za rytierov nastúpila aj väčšina legionárov, ktorá prišla do tímu počas leta.

Slovan Bratislava - Brno 3:2 sn

Brno vyhrávalo vďaka zásahu Zaťoviča v presilovej hre, ale Slovan dokázal ešte do prvej prestávky skóre otočiť. Najskôr sa presadil Peter Bjalončík, takisto v početnej výhode a svoj prvý zásah za belasých zaznamenal aj Haralds Egle. Počas druhej tretiny vyrovnal kanadský obranca Beaudin. Po remíze v riadnom hracom čase prišli na rad rovno nájazdy. Jediným úspešným exekútorom bol kanadský center Mitchell Hoelscher.