Osemnástka sa po debakli oklepala a prekvapila favorita, vyhrala v Trebišove

Trebišov doma zdolal slovenskú osemnástku.
Trebišov doma zdolal slovenskú osemnástku.TASR - Lukáš Grinaj
V druhom zápase novej sezóny Tipos SHL favorizovaný Trebišov prehral v rámci vloženého stretnutia 46. kola na domácom ľade proti slovenskej reprezentácii do 18 rokov 1:3.

Trebišov - Slovensko U18 1:3

Osemnástka vo štvrtok dostala desať gólov na ľade Humenného, ale v tretej tretine s týmto súperom remizovala 2:2 a zlepšený výkon potvrdila aj v neďalekom Trebišove, kde zaznamenala prvé víťazstvo v sezóne. Do vedenia poslal mladíkov Adam Saloň, na ktorého nadviazal naturalizovaný obranca Patryk Zubek.

Oba zásahy padli v presilových hrách, pričom na ne zhodne asistoval Kalis. Saloň ukončil duel s bilanciou 1+1. V tretej tretine znížil skóre Kirill Romanov, no na výhre hostí to nič nezmenilo. Poistku do prázdnej brány pridal svojím druhým zásahom Zubek. Kompletné prvé kolo Tipos SHL sa odohrá v nedeľu.