Trnavskí Gladiátori pokračujú v mizérii, nestačili ani na Aquacity Pikes

Aquacity Pikes uspeli v Trnave.
Aquacity Pikes uspeli v Trnave.FB: Aquacity Pikes
Hokejisti tímu Aquacity Pikes zvíťazili v pondelkovom zápase 13. kola Tipos SHL na ľade Trnavy 5:3. V tabuľke im patrí šieste priečka. Trnava prehrala šiesty duel v sérii a je až na 12. mieste.

Gladiators Trnava - Aquacity Pikes 3:5

Trnavská mizéria trvá od polovice októbra, keď na domácom ľade ťahali za kratší koniec po predĺžení s Topoľčanmi. Odvtedy prehrali už len so Skalicou v pridanom čase, inak po riadnej hracej dobe nestačili v pondelok na štvrtého súpera. V stretnutí viedli, ale hostia stihli do konca prvej časti vyrovnať.

Prostrednú odštartovali lepšie hokejisti Aquacity Pikes, no Trnavčania zvládli vyrovnať. Štyri minúty pred koncom druhej tretiny posal ich súpera do vedenia po druhá raz Kylnar. V záverečnej tretine pridali Aquacity Pikes ešte dva góly. Domáci stihli Piskarevom iba korigovať.