Neymara odnášali na nosidlách. Stihne hviezda PSG zápas LM v Mníchove?

Francúzi sa budú spoliehať na rýchlu rekonvalescenciu.
Francúzi sa budú spoliehať na rýchlu rekonvalescenciu. AFP
V zápase Paríža Saint-Germain proti Lille domáci síce uspeli vďaka priamemu kopu Messiho (35) z poslednej minúty, no prišli o Neymara (31), ktorý si poranil pravý členok a predčasne opustil ihrisko.

Miesto Brazílčanovho zranenia je to isté ako pri prvom dueli minuloročných majstrovstiev sveta proti Srbsku. Neymar si nepríjemne podvrtol členok pri strete s Benjaminom Andrém dve minúty po začiatku druhého polčasu, okamžite spadol na ihrisko a začal plakať od bolesti.

Neymarovo zranenie členka.
Neymarovo zranenie členka.AFP

Po ošetrení bol odnesený na nosidlách a musel ho nahradiť Hugo Ekitiké. PSG v čase zranenia viedlo 2:1, zranená hviezda domácich mala na konte presný zásah a asistenciu. Veľký otáznik teraz visí nad jeho štartom proti Bayernu Mníchov v dôležitom súboji Ligy majstrov, ktorý sa odohrá 8. marca.

O úspechu v spomínanom ligovom stretnutí museli v záverečných minútach rozhodnúť ďalší ťahúni - Kylian Mbappé a Lionel Messi zabezpečili mužstvu víťazstvo, vďaka ktorému si tím udržal náskok na čele Ligue 1.