Osemnástka siahala v SHL po prvej výhre, zradil ju skrat Masnicu

Levice sa pri výhre natrápili.
Levice sa pri výhre natrápili.FB: HK Levice
Hokejisti HK Levice vyhrali vo vloženom zápase 52. kola Slovenskej hokejovej ligy nad JOJ ŠPORT Slovensko U18 4:3 po predĺžení.

Hostia mali v nohách stredajší víťazný duel s Dubnicou, zhodne tiež po predĺžení. Ukazovalo sa to vo štvrtok, keď ich mladíci, ktorí hrajú svoje domáce zápasy v Poprade, v mnohých prípadoch prečíslili a predčili.

Ako rozhodujúca sa ale ukázala nedisciplinovať výberu Tibora Tartaľa.

V závere sa neovládol Patrik Masnica. Súpera udrel hlavou, dostal trest päť minút plus do konca stretnutia. Levičania horko-ťažko vyrovnali na 3:3 a išlo sa do predĺženia.

V ňom mohli domáci rozhodnúť, no Beržinec vychytal Marunu i Páričku. Opäť to bol skrat mladého hráča, ktorý dostal skúsenejšie mužstvo do výhody.

Za hru s vysokou hokejkou šiel sedieť Tomáš Královič, početnú prevahu štyroch proti trom využil v páde Dmitrij Vorobjev

Slovenská hokejová liga, 52. kolo:

JOJ ŠPORT Slovensko U18 - HK Levice 3:4 pp (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)

Góly a asistencie: 14. Jedliček (t.s.), 20. Feranec (Jedliček, Petras), 40. Pobežal (Beluško, Varga) – 10. Suľovský (Novák, Smidžár), 30. Múčka (Mihalík, Gubo), 59. Leščenko (Šiškov, Novák), 65. Vorobjev (Šiškov, Múčka).