Schmiedlová uhrala iba šesť gemov, na turnaji WTA v Mexiku končí

Druhé kolo bolo pomerne rýchlym procesom.
Druhé kolo bolo pomerne rýchlym procesom.Profimedia
Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová (28) končí na turnaji WTA v mexickom Monterrey už v druhom kole. Postarala sa o to americká kvalifikantka Caroline Dolehideová (24).

WTA Monterrey Open - 2. kolo:

Caroline Dolehideová - Anna Karolína Schmiedlová 6:2, 6:4

Slovenka vstúpila do merania síl najhorším možným spôsobom - stratila svoje prvé dva servisy a súperke neuchmatla ani jeden. Veľmi rýchlo tak prehrávala 0:4 a Američanka zvládla vyhrať prvé dejstvo za 33 minút.

Nasledujúci set sa niesol v oveľa vyrovnanejšom duchu. Prvých osem gemov nepriniesol ani jeden brejk podania. Ten prišiel na rad až v deviatej hre druhej časti, postarala sa oň Dolehideová, ktorá následne šla podávať na postup. Víťazstvo potvrdila čistou hrou a Schmiedlovú tak vyprevadila z kurtu za hodinu a 19 minút.